CEREN GÜNDOĞDU – TELEFON

 

Bu yıl albümünde yayınlanan Telefon şarkısıyla piyasaya yeni bir soluk getiren Ceren Gündoğdu listemizin 10. sırasında yer alıyor.

09.

TATE MCRAE – DON’T BE SAD

 

Gerek anlamlı şarkılarıyla gerek sahne şovlarıyla son dönemde adından sıkça söz ettiren Tate McRae, Don’t Be Sad şarkısıyla listemizde 9. sırada yer alıyor.

08.

EMİR TAHA – BAKA BAKA

 

Türkçe-İngilizce sözleriyle piyasada farklı bir yolda emin adımlarla ilerleyen Emir Taha, Baka Baka şarkısıyla listemizde 8. sırada yer alıyor.

07.

SASHA SLOAN – UNTIL IT HAPPENS TO YOU

 

Duygusal sözlerin ve melankolik şarkıların sahibi Sasha Sloan, yeni albümünden Until It Happens To You ile 7. sırada yer alıyor.

06.

ALICE CHATER – TWO OF US 

 

İngiliz pop müziğinin yükselen yıldızı Alice Chater, duygusal sözlerin ve güçlü vokallerin buluştuğu Two Of Us şarkısıyla 6. sırada yer alıyor.

05.

NOAH CYRUS – LONELY

 

Lonely şarkısında mental sağlığıyla ilgili vurucu sözler söyleyen Grammy adaylığı bulunan Noah Cyrus 5. sırada yer alıyor.

04.

KÖFN  – TAŞ KALBİNİN ÇÖLLERİNDE

 

Müzik tarzları ve dillere pelesenk olacak türden şarkılarıyla adından söz ettiren KÖFN ve Taş Kalbinin Çöllerinde 4. sırada yer alıyor.

03.

LİLYU – RÜYA

 

Gitarı ve melankolik tarzıyla bize adeta rüyaları görmemizi sağlatan Lilyu, Rüya şarkısıyla 3. sırada yer alıyor.

02.

ASTRID – OBSESSED

 

İskandinavya’nın yeni yıldızı Astrid S Obsessed şarkısıyla hit potansiyeli barındıran biri olarak listemizde 2. sırada yer alıyor.

01.

GÜLÇİN ERGÜL – AŞK SANRILARMIŞ

 

Pop, Soul, Trap ve R&B  tarzdaki albümüyle 2020 yılında yayınlanan albümler arasında hem öncü konuma sahip hemde piyasada merak uyandıran bir albüm yayınlayan Gülçin Ergül, Aşk Sanrılarmış şarkısıyla zirvenin sahibi oldu.