Yeni Çıkanlar

 


Eurovision Şarkı Yarışması‘nda ülkemizi temsil eden başarılı sanatçı Hadise, Küçük Bir Yol adlı single çalışmasını yayınladı!

Sözleri ve müziği ise Devrim Karaoğlu, Mete Özgencil  imzalı olan şarkının klibini Şenol Korkmaz çekti.

“Hadise’nin yeni teklisi “Küçük Bir Yol”u dinlemek için şimdi tıkla!

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan “Biten Bitti” şarkısıyla müzik listelerinde üst sıralara yerleşen Melda Gürbey, şarkının akustik verisyonunu da Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözü Melda Gürbey’e, müziği Melda Gürbey ve Tarık İster’e ait olan şarkının akustik düzenlemesinde de Tarık İster imzası bulunuyor.

Pop müziğin önde gelen isimlerine verdiği hit şarkılarla altın plak da kazanan sanatçı, yeni şarkısı Biten Bitti’nin akustik verisyonuyla da iddiasını sürdürüyor.


Melda Gürbey’in Biten Bitti şarkısının Akustik versiyonunu dinlemek için şimdi tıkla!

 “Sallan” şarkısıyla bütün dikkatleri üzerine çeken ve listelerde en üst sıralarda yerini alan XiR, bu çalışmasıyla ilk haftada hem Spotify’da 1 milyon dinlenmeye hem de youtube’da 1 milyon izlemeye ulaşarak önemli bir başarıya imza attı. Basemode Records, Sony Music etiketiyle yayınlanan ve Spotify Top 50 listesinde 10. Sıraya yükselen “Sallan”, Spotify Türkçe Rap listesinde kapak olarak haftanın önemli çıkışı olarak damgasını vurdu. Ardından uluslararası alanda önemli bir Spotify listesi olan ve Chris Brown, Drake, DJ Khaled gibi dünya yıldızlarının da şarkılarıyla yer aldığı  “Shisha Lounge”da listeye dahil olan “Sallan”, “2020 Yaz Hitleri” ve “0 KM”, “New Music Friday” listeleriyle de geniş bir dinleyici kitlesinin gündemine girdi.

  Pozitif enerjisi ve ters köşeye yatıran klibiyle de uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir çalışma ortaya koyan Türkçe rap sahnesinin önemli MC-Producer’larından olan XiR, “Sallan” şarkısı ile afrobeat, drill, trap gibi tek bir hiphop alt türüne sığdırılmayacak özgün bir sound ve alışkın olduğumuz kirli vokal stiliyle uzun süre müzikseverlerin radarında kalmayı sürdüreceğe benziyor.

  

XİR’in Sallan şarkısını dinlemek için şimdi tıkla!